Havuz ısıtmalı villalar

Havuz ısıtmalı villalar

Balayı Villası
Villa Kelebek 1
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Kelebek 1

Haftalık 24500 TL'den Başlayan
Muhafazakar Balayı Villası
Villa Koybal
Kaş / 2 Kişi, 1 Oda

Villa Koybal

Haftalık 18000 TL'den Başlayan
Sıcak Havuzlu Balayı Villası
Villa Honeymoon
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Honeymoon

Haftalık 0 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Aqua
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Aqua

Haftalık 14000 TL'den Başlayan
Denizmanzaralı
Villa Retro Duo
Kaş / Kalkan 2 Kişi, 1 Oda

Villa Retro Duo

Haftalık 24150 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Ruj
Kaş / Kalkan 2 Kişi, 1 Oda

Villa Ruj

Haftalık 0 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Pony
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Pony

Haftalık 14990 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Burcum
Kaş / Kalkan 2 Kişi, 1 Oda

Villa Burcum

Haftalık 15950 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Ayışığı
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Ayışığı

Haftalık 21000 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Büşra
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Büşra

Haftalık 24500 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Gala Duo
Kaş / 2 Kişi, 1 Oda

Villa Gala Duo

Haftalık 21000 TL'den Başlayan
Denizmanzaralı
Villa Gusto 2
Kaş / 2 Kişi, 1 Oda

Villa Gusto 2

Haftalık 18950 TL'den Başlayan

Havuz ısıtmalı villalar

tatilfeneri.com  İş hayatının ve günlük yaşamın stersinden uzaklaşmak, dinlenmek için  tatil yapmayı tercih ederiz. yaşamın ve en güzel ve özel anları için. İster cıvıl cıvıl Akdeniz sahilleri isterseniz doğa ile iç içe sonsuz maviliklere doyumsuz Akdeniz ve Ege kıyıları boyunca uzanan dağ eteklerinde konumlanmış benzersiz doğa ve deniz manzarası ile birlikte  gözlerden uzak yerlerde konaklamayı tercih edebilir. Özellikle muhafazakâr aileler, balayı çiftleri ve kalabalık gruplar halinde tatil yapmak isteyenler genellikle  korunaklı villa seçeneğini değerlendirmektedir.

kiralık villalarımız özel havuzlu geniş bahçeli saunalı korunaklı ekonomik balayı özel ısıtmalı sıcak havuzlu seçenekler adı altında değerlendirilir istediğiniz yerde ve zamanda kiralama ve konaklama yapabilirsiniz.

Korunaklı villa, giriş katı  havuzu çevre duvarları ile dış dünyadan ayrılmış kiralık veya satılık villalardır. Bu villalar genellikle şehir merkezinden uzakta inşa edilirler. Bu sayede sakin, huzurlu ve gözlerden uzak tatil yapmak isteyen tatilcilerin, bu villalarda konaklayarak diledikleri gibi vakit geçirebiliyorlar. Bunun yanında korunaklı villalar şehrin merkezinde de konumlanabiliyorlar. Ancak bu durumda da beklenen korumayı sağlıyorlar. Çünkü daha önce de bahsettiğimiz gibi bu villaların duvarları oldukça yüksektir ve bu sayede gözetlenme riski minimuma indirilir.

tatilfeneri.com ekibi olarak bünyemizdeki villaların tamamı tatil yapmaya uygun olarak tasarlanır 

Korunaklı saunalı tatil villalarının sağladığı koruma, tatilcilerin kiraladıkları villalarda özgürce hareket edebilmelerine olanak tanır. Kişiler, villalarının bahçesinde keyifli bir akşam yemeği yiyebilir ya da diledikleri gibi havuz keyfi yapabilirler. Bu sırada villanın dışında yüzlerce insan olsa dahi dış dünyadan tamamen soyutlanabilirsiniz.

Korunaklı villa duvarlarının inşası sırasında kullanılan malzeme çit değildir. Halk arasında bu villaların çevresinin çit ile çevrili olduğu yönünden yanlış bir aldı bulunmaktadır. Sanılanın aksine bu villaların çevresi yüksek beton ya da ahşap malzeme ile çevrilidir. Bu malzemeler ile inşa edilen yüksek duvarlar dışarıdan içerisini kesinlikle göstermezler. Bu nedenle tatiliniz için gönül rahatlığı ile bu villaları tercih edebilirsiniz.

Dışarıdan soyutlanmış kiralık saunalı villalar özel havuzlu korunaklı deniz manzaralı olarak^ ta en küçük ayrıntısına kadar özenle planlanmıştır.

Korunaklı villaların en önemli özelliği kişilerin tatil boyunca dış dünyadan uzak, rahat bir tatil geçirmelerini sağlamalarıdır. Aslına bakılırsa balayı çiftlerinin aradıkları da tam olarak budur. Korunaklı özellikteki villalar sayesinde balayı çiftleri villalarının  bahçesinde keyifli dakikalar geçirebilir, diledikleri kadar havuz keyfi yapabilirler.  tatil villaları günlük, haftalık aylık veya yıllık olarak kiralanabilmektedir. Siz de tatilinizi gözlerden uzak  konforlu huzurlu bir şekilde geçirmek için korunaklı  saunalı kiralık villa seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Özenle seçilmiş portföyümüzden bütün gereksinimlerinize uyan tatilfeneri.com adresimizden "mükemmel" bir kiralık tatil villasını kolayca bulabilirsiniz ! Unutulmaz tatil deneyiminizi bizimle planlayın ve tek düşünmeniz gereken şey kiralık villa seçmek olsun. Genel olarak bir anlayış vardır. Bu anlayışa göre tatil yazın yapılır. Tatil denilince de akla deniz, kum, güneş ve sıcak hava gelir. Fakat herkesin zamanı, işi ya da başka problemleri, onların yazın rahat bir tatil yapması için uygun koşullar oluşturmayabilir. Çeşitli sebeplerden dolayı yazın tatile gidemeyen bu insanların ise tatil yapabilecekleri en iyi zamanlardan biri ilkbahar aylarıdır. Fakat yaz olmaması ve havanın biraz serin olmasından dolayı bu tür mevsimlerde denize girmek problem olabilir. Bu yüzden de havuzu ısıtmalı villa kiralamak en iyi çözümlerdendir.

Isıtmalı havuzlu villalarda tatile gelen kişinin en büyük avantajı, havuzunun suyunun her daim sıcak olmasıdır. Bir kural vardır eğer dışarı serin ise su ılık ve ya sıcak olur. Burada ise dışarıda hava ne kadar sıcak ve ya soğuk olursa olsun, havuzunuzun suyu her daim sıcak olacaktır. Çünkü bunun için tasarlanmıştır. Havuzun sürekli sıcak kalmasının sebebi ise, havuzun içine eklenen elektrik ile çalışan bir ekipmandır. Bu ekipman yeri geldiğinde suyun sıcaklığını 32 dereceye kadar arttırabilir. Bu tür aparatların adı havuz ısı pompası olarak geçmektedir. Bu ısı pompaları havuzun büyüklüğü yani kaç metre küplük su aldığı, o an ki mevsim, o an ki hava sıcaklığı, o an ki su sıcaklığı gibi etkenlere bakılarak ayarlanır ve su, istenilen derecede ısıtılır. İster su filtresi olsun ister havuz usu pompası olsun havuzu ısıtmalı kiralık tatil villalarında bu tür aparatlar takılırken dikkat edilmesi gereken ilk husus havuzun hacmidir. Eğer havuzun taşıdığı su miktarına uygun pompa ve ya filtre aparatı takılmaz ise, havuz gerektiği kadar ısınmayabilir ve ya filtre işlemi gerçekleşmeyebilir.

tatilfeneri.com ekibi olarak sektörde oluşturduğumuz mimari tasarımları ile özgün kiralık tatil villalarımız bütün seçenekleri ile ön plana çıkmakla birlikte size özel anları en güzel şekilde değerlendirme fırsatını garanti etmektedir. öncesinde değerlendirmeden geçen kiralık villalarımız tatil süresi boyunca herhangi sıkıntı yaşatmaz .Olası durumlarda tatilfeneri.com ekibi anında çözüm üretir sizin en değerli anlarınız size kalır.

Eğer siz  yaz ayında tatil yapmayı sevmiyorsanız, işiniz gereği çıkamıyorsanız ve ya bir hastalığınızdan dolayı güneşe çıkamıyorsanız, bu tür villalar tam da size göre. Çeşitli sebeplerden tatile bir türlü çıkamayan sizlerin dört mevsim her daim sıcak havuzda yüzmenize olanak sağlayan bu tür kiralık villalar  tatilfeneri.com adresimizde  mevcuttur.