Saunalı Villalar

Saunalı Villalar

BALAYI
Villa Aqua
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Aqua

Haftalık 8000 TL'den Başlayan
Denizmanzaralı
Villa Retro Duo
Kaş / Kalkan 2 Kişi, 1 Oda

Villa Retro Duo

Haftalık 15950 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Bozok
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Bozok

Haftalık 12000 TL'den Başlayan
Saunalı Jakuzili Balayı Villası
Villa Mavi Ay
Kaş / İslamlar köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Mavi Ay

Haftalık 7000 TL'den Başlayan
Isıtma Havuzlu Saunalı Villa
Villa Therapyy
Kaş / Sarıbelen 2 Kişi, 1 Oda

Villa Therapyy

Haftalık 10500 TL'den Başlayan
Balayı Villası
Villa Exclusive Dome
Kaş / Patara köyü 2 Kişi, 1 Oda

Villa Exclusive Dome

Haftalık 15400 TL'den Başlayan
Muhafazakar Saunalı Yazlık
Villa Three Angels 3
Kaş / İslamlar köyü 4 Kişi, 2 Oda

Villa Three Angels 3

Haftalık 9000 TL'den Başlayan
Muhafazakar Saunalı Jakuzili Kapalı Havuzlu Villa
Villa Astürk 2
Seydikemer / 4 Kişi, 2 Oda

Villa Astürk 2

Haftalık 14000 TL'den Başlayan
Muhafazakar Saunalı Jakuzili Kapalı Havuzlu Villa
Villa Astürk 3
Seydikemer / 4 Kişi, 2 Oda

Villa Astürk 3

Haftalık 14000 TL'den Başlayan
Saunalı Kapalı Isıtma Havuzlu Villa
Villa Suit Hadrian
Kaş / Kalkan 4 Kişi, 2 Oda

Villa Suit Hadrian

Haftalık 12500 TL'den Başlayan
BALAYI
Villa Macera
Kaş / 4 Kişi, 2 Oda

Villa Macera

Haftalık 12950 TL'den Başlayan
Saunalı & Sıcak Havuzlu
Villa Zümrüt
Kaş / 4 Kişi, 2 Oda

Villa Zümrüt

Haftalık 14950 TL'den Başlayan

Saunalı Villalar

tatilfeneri.com  İş hayatının ve günlük yaşamın stersinden uzaklaşmak, dinlenmek için  tatil yapmayı tercih ederiz. yaşamın ve en güzel ve özel anları için. İster cıvıl cıvıl Akdeniz sahilleri isterseniz doğa ile iç içe sonsuz maviliklere doyumsuz Akdeniz ve Ege kıyıları boyunca uzanan dağ eteklerinde konumlanmış benzersiz doğa ve deniz manzarası ile birlikte  gözlerden uzak yerlerde konaklamayı tercih edebilir. Özellikle muhafazakâr aileler, balayı çiftleri ve kalabalık gruplar halinde tatil yapmak isteyenler genellikle  korunaklı villa seçeneğini değerlendirmektedir.

kiralık villalarımız özel havuzlu geniş bahçeli saunalı korunaklı ekonomik balayı özel seçenekler adı altında değerlendirilir istediğiniz yerde ve zamanda kiralama ve konaklama yapabilirsiniz.

Korunaklı villa, giriş katı  havuzu çevre duvarları ile dış dünyadan ayrılmış kiralık veya satılık villalardır. Bu villalar genellikle şehir merkezinden uzakta inşa edilirler. Bu sayede sakin, huzurlu ve gözlerden uzak tatil yapmak isteyen tatilcilerin, bu villalarda konaklayarak diledikleri gibi vakit geçirebiliyorlar. Bunun yanında korunaklı villalar şehrin merkezinde de konumlanabiliyorlar. Ancak bu durumda da beklenen korumayı sağlıyorlar. Çünkü daha önce de bahsettiğimiz gibi bu villaların duvarları oldukça yüksektir ve bu sayede gözetlenme riskini en aza indirilir.

tatilfeneri.com ekibi olarak bünyemizdeki villaların tamamı tatil yapmaya uygun olarak tasarlanır 

Korunaklı saunalı tatil villalarının sağladığı koruma, tatilcilerin kiraladıkları villalarda özgürce hareket edebilmelerine olanak tanır. Kişiler, villalarının bahçesinde keyifli bir akşam yemeği yiyebilir ya da diledikleri gibi havuz keyfi yapabilirler. Bu sırada villanın dışında yüzlerce insan olsa dahi dış dünyadan tamamen soyutlanabilirsiniz.

Korunaklı villa duvarlarının inşası sırasında kullanılan malzeme çit değildir. Halk arasında bu villaların çevresinin çit ile çevrili olduğu yönünden yanlış bir aldı bulunmaktadır. Sanılanın aksine bu villaların çevresi yüksek beton ya da ahşap malzeme ile çevrilidir. Bu malzemeler ile inşa edilen yüksek duvarlar dışarıdan içerisini kesinlikle göstermezler. Bu nedenle tatiliniz için gönül rahatlığı ile bu villaları tercih edebilirsiniz.

Dışarıdan soyutlanmış kiralık saunalı villalar özel havuzlu korunaklı deniz manzaralı olarak^ ta en küçük ayrıntısına kadar özenle planlanmıştır.

Korunaklı villaların en önemli özelliği kişilerin tatil boyunca dış dünyadan uzak, rahat bir tatil geçirmelerini sağlamalarıdır. Aslına bakılırsa balayı çiftlerinin aradıkları da tam olarak budur. Korunaklı özellikteki villalar sayesinde balayı çiftleri villalarının  bahçesinde keyifli dakikalar geçirebilir, diledikleri kadar havuz keyfi yapabilirler.  tatil villaları günlük, haftalık aylık veya yıllık olarak kiralanabilmektedir. Siz de tatilinizi gözlerden uzak  konforlu huzurlu bir şekilde geçirmek için korunaklı  saunalı kiralık villa seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Özenle seçilmiş portföyümüzden bütün gereksinimlerinize uyan tatilfeneri.com adresimizden "mükemmel" bir kiralık  saunalı tatil villasını kolayca bulabilirsiniz ! Unutulmaz tatil deneyiminizi bizimle planlayın ve tek düşünmeniz gereken şey kiralık villa seçmek olsun.